Avrupa Kargo, Avrupa Kargoları

10Eyl '19

Avrupa Kargo, Avrupa Kargoları

Europe Sistem Kargo, Avrupa Kargo Avrupa Kargoları konusunda uzman kadrosu ile güvenilir hizmet vermektedir.

Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimize Türkiye’den Avrupa’nın 28’i aşkın ülkesine, Rusya ve Kazakistan’a hızlı, ekonomik ve güvenilir şekilde  gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Avrupa’ya Kargo firmaları arasında uzun yıllardır var olan Europe Sistem Kargo, en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışmaktadır.

Kargo Nedir?

Uçak, gemi vb. bir taşıtla taşınan eşya, yük, Bir yerden bir yere yük veya posta taşıyan şirket, Bu şirketin taşıdığı yük veya posta anlamlarına gelir.

Avrupa Kargo

Türkiye’den Avrupa’ya kargo hizmetidir. Europe Sistem Kargo olarak gönderilerinizi, Avrupa’ya Kargoluyoruz.

Europe Sistem Kargo size en yakın çözüm ortağınız olarak Avrupa’nın 28’i aşkın ülkesine güvenilir, ekonomik fiyat ve hızlı şekilde ile gönderilerinizi adreslerine taşıyoruz.

Avrupa Kargo
Avrupa Kargo

Avrupa Birliği Ülkeleri

Avrupa Birliği’den bulunan 28 ülkenin yanı sıra Rusya ve Kazakistan’a da hizmet vermekteyiz. Gönderi yapılan Avrupa ülkeleri, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, Birleşik Krallık ve Hırvatistan’dır.

Kargo Nasıl Paketlenmeli

Yurtdışına yapacağınız Kargolarınızı hazırlarken kolilerin paketlenmesine özen gösterilmelidir.

  • Kırılabilecek olan eşyaları balonlu poşete sarmanız taşıma ve sevkiyat durumunda oluşabilecek darbe ve sansıntılara karşı eşyalarınızı kırılmaktan koruyacaktır. Tüm ürünlerinizi tek tek sararak kırılma riskini en aza indirebilirsiniz.
  • Kaliteli koli bandı kullanın, kolinizi üst kapağından değil yanlardan bantlamanız kolinizin açılmasını ve patlamasını engellemektedir.
  • Koli içerisinde kalan boş alanları köpük, karton gibi paketleme malzemeleri ile doldurmanız yurtdışına gönderdiğiniz malzemeleri dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruma altına alacaktır.
  • Sıfır ve çift oluklu koli kullanmanız taşıma esnasında oluşabilecek yüklerde darbeleri engelleyecektir. Daha önce kullanılmış standart koliler genelde tek oluklu kolilerdir ve üzerine yük gelmesi durumunda deformasyona uğrayarak yurtdışına yaptığınız gönderinizin zarar görmesine neden olabilir.

Kargo Teklif

Europe Sistem Kargo, Avrupa Sistem Kargo olarak gönderileriniz ile ilgili buradan teklif alabilirsiniz. Ayrıca Avrupa Birliği resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

diğerlerine bakın

releated posts

YORUM EKLE