Hakkımızda

EUROPE SİSTEM KARGO, SİZİN YANINIZDA

Türkiye’nin her yerinden Avrupa’daki insanlar ve firmalar arasında kaliteli kargo hizmeti veriyoruz.

BİZ KİMİZ?

Kurulduğu 2003 yılından itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan Europe Sistem Kargo, her geçen gün yaptığımı sistematik çalışmalarla daha ilerleri hedeflemektedir.

Avrupa kargo gönderiminde en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefleyen Europe Sistem Kargo, sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap verebilen uzman kadroya sahiptir.

NELER YAPARIZ

Güçlü iş ortakları sayesinde 30 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan Europe Sitem Kargo, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Tüm Avrupa birliği ülkelerine bunun yanında Rusya ve Kazakistan’a kargo hizmeti vermektedir.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için Türkiye’den Avrupa’nın 28’i aşkın ülkesine hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile gönderilerinizi teslim ediyoruz.

EUROPE SİSTEM KARGO

MİSYONUMUZ

Sektörde güvenilirliği yüksek, güçlü teknik altyapısıyla, kargoları hızlı ve güvenilir bir şekilde adrese teslim ederek tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz; iş etiği, tedarikçi hassasiyeti, rekabetçi yaklaşım, çalışan mutluluğu, mutlu müşteri, şeffaflık ve işe odaklanmadır.

Çalışma metodlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz,

SİZ DE HIZLI BİR ŞEKİLDE TEKLİF ALABİLİRSİNİZ

Kargo sektöründe, tecrübesi ile şirket prensipleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hız ve güvenilirlik felsefesinden ödün vermeden kargo hizmeti sağlıyoruz..

TEKLİF AL