S.S.S.

SIK SORULAN SORULAR

Sıkça sorulan sorular (SSS) bazı bağlamlarda sıkça sorulması ve belirli bir konuyla ilgili olması gereken sorular ve cevaplar olarak listelenmiştir.

Sizler için hazırladığımız kısa soru ve cevaplar.

Yurtdışı Kargo sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi hizmet ve sürekli gelişim ilkesiyle karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Rusya’ya gönderi yapabilir miyim?

Rusya’daki alıcı taraf şahıs veya şirket ise Rusya’ya kargo gönderebilirsiniz.

Avrupa’ya gönderi yapabilir miyim?

Avrupa birliğine bağlı tüm ülkelere kargo gönderisi yapabilirsiniz.

Hangi alternatiflerle kargoları gönderiyorsunuz?

Karayolu ve havayolu ile kargolarınız Avrupa, Rusya ve Kazakistan’a gönderilmektedir.

Hayır. Bireysel veya kurumsal olarak herkes Europe Sistem Kargo üzerinden kargo talebinde bulunabilir.

Avrupa Birliği’den bulunan 28 ülkenin yanı sıra Rusya ve Kazakistan’a da hizmet vermekteyiz. Gönderi yapılan Avrupa ülkeleri, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, Birleşik Krallık ve Hırvatistan’dır.

Teklif Al

Hızlı güvenlir hizmet için hemen teklif alabilirsiniz.

Europe Sistem Kargo bireylerin ve şirketlerin yurt dışı satışlarını ve gönderilerini arttırmak amacıyla Hızlı gönderi fiyatlarını en düşük seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

LÜTFEN BİZE SORULARINIZI İLETİN

Hizmetlerimizle ilgili her türlü talep ve önerilerinizi, aşağıda bulunan iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

BİZE YAZIN